Tente, Pergola ve Branda Modelleri

Didim tente olarak kendi tesislerimizde üretimini yaptığımız yada imalat kabiliyetinde olduğumuz tente, pergola ve branda uygulamalarını inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. Didim pergola ve tente imalatında ve montajında öncü olan firmamızı arayarak ihtiyacınız olan gölgelendirme ve pergola sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kasetli Tente

Kasetli tente, kendini muhafaza edebilecek bir sistemdir. Kumaş ve tente sistemi tamamen korunmuş olur sistem kapalı konumdayken kumaşı ve tüm sistemi kötü hava şartlarından (yaz ve kış) tam olarak korur. Modern ve estetik bir görünüme sahiptir.

Klasik Tente

Klasik tente yada diğer bilinen adıyla mafsallı tente gölgelendirme sistemidir. Diğer gölgelendirme ürünleri içerisinde en ekonomik model olan standart tente, zengin renk seçeneklerine sahip hem de oldukça uygun bir seçenektir.

Otomatik Tente

Otomatik tente sistemleri ve uygulamaları ile kolay ve hızlı bir şekilde tentelerinizi güneşin etkilerine karşı kullanabilir, sevdiklerinizi ve misafirlerinizi konfor içinde ağırlayabilirsiniz. İş yerleri, mağazalar ve turistik işletmelerin yanı sıra balkon tentesi yada teras tentesi olarakta sıcak yaz aylarında evleriniz için ideal bir üründür.

Mafsallı Tente

Mafsallı tente uygulamaları ve imalatı yapmakta olan firmamız İzmir’de öncülük etmektedir. Mafsallı tente imal etmekte olduğumuz tente sistemleri içerisinde en ekonomik olanıdır. İthal kumaş ve aksamlar ile ve zengin renk seçeneklerine sahip olan kollu tente olarakta bilinen sistem. Yüksek dayaknıklılığa ve kolay kullanımı ile tercih edilen bir sistemdir.

Körüklü Tente

Körüklü tente imalatı ve montajında İzmir’de lider konumda olan firmamız  körüklü tente fiyatları ve kolay ödeme koşulları ile sizde hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Körüklü tente; istenilen özelliklerde mekanların dış görünümlerine farklı boyut ve ölçülerde uygulanabilen, güneşi 3 yönden kesebilen bir sistemdir.

Win Tente

Win tente yada başka bir adı ile pencere tipi tente, İngilizce window ve tent kelimelerinin birlikte kullanılarak ortaya çıkan bir isimdir. Adında anlaşıldığı gibi pencere ve balkonlar için yeni nesil bir gölgelik sistemidir. Kullanımı son derece kolay olan didim win tente sistemleri imalatı ve montajını en uygun fiyat ve en kısa zamanda aynı zamanda kendi tesislerimizde gerçekleştirmekteyiz.

T-Modül Tente

T-Modül tente, diğer bir adı kendinden ayaklı tente yada çift taraflı tente olarak ta bilinen gölgelendirme sistemi modelidir. T-Modül tente her iki yöne istenildiği kadar açılabilen bu özelliğe ile son zamanlarda çok tercih edilen bir tente ve gölgelendirme sistemdir.

Karpuz Tente

Karpuz tente son derece dekoratif ve dikkat çekici olan gölgelendirme ve güneşlik sistemi olan bu model tenteler aynı zamanda dikkat çekiciliği sayesinde mağaza ve butik dükkanlar tarafından oldukça ilgi gören bir uygulamadır.

Otomatik Pergola

Otomatik pergola veya motorlu pergola sistemleri İzmir’de kafe, restoran ve teraslarınızda mevsimler koşullara karşın dış mekanlarda kullanılmaktadır. Özel kumaş sayesinde yazın sıcaktan, kışın olumsuz hava koşullarından korumaktadır. Didim pergola kullanımının en yoğun olduğu şehirlerden biridir.

Motorlu Pergola

Motorlu pergola veya otomatik pergola İzmir’de restoran, kafe, turistik tesisler, teras ve bahçeleriniz de mevsim koşullarına karşı dış mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Didim motorlu pergola özel kumaş sayesinde yazın sıcaktan ve güneşten, kışın da olumsuz hava koşullarından korumaktadır.

Oval Pergola

Oval pergola ürünlerimizin tamamı özel tasarımlardır. Oval Pergola Sistemleri ile konfor ve estetiği bir arada yaşayabilirsiniz. Oval pergola’nın en önemli özelliği görsel zevkinize hitap edecek ince detaylara sahip olmasıdır. Radyan pergola yada radüslü pergola olarakta bilinen oval şeklindeki eğiminden dolayı bu isim almış bir otomatik pergola sistemidir.

Şeffaf Store

Şeffaf branda ve şeffaf store sistemleri İzmir Tente’nin uzmanlık alanıdır. Firmamız Didim şeffaf store uygulamalarını ve imalatını gerçekleştirmektedir. Kafe, restorant gibi açık alanlarında kullandığımız bu uygulamamız rüzgar ve yağmurdan korunmak için tasarlanmış olup motorlu veya motorsuz düzenekli seçenekleriyle şeffaf brandalarla birlikte kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Kış Bahçesi

Kışın tadını keyifle çıkarmanız için tasarladığımız bu sistem dikey olarak hareket eder. Opsiyonel olarak motor ilave edilebilir. Motorlu, motorsuz veya fermuarlı olarak kullanılabilir. Rüzgarı kesme amaçlı kullanılır. Rüzgar kesildiğinde manzaranız tadını çıkarabilirsiniz.